Tumblr nedir?

admin 20 Aralık 2016 2 yorum

Tumblr 27 Nisan 2007 tarihinde David Karp tarafından kurulmuştur. David Karp 21 yaşında bu tarz yenilikçi bir hizmet ile adını internet alemine duyurmuştur 날씨의 아이 자막 다운로드. Sitenin kurulmasından 6 yıl sonra Tumblr’ı 1.1 milyar dolara Yahoo adlı firmaya satıp genç yaşta milyarder olmuştur. David şuan Tumblr’ın başında CEO olarak görev yapmakta Naver Baseball Download.

Tumblr kurulduğu iki hafta içerisinde 75bin kullanıcıya erişti. Şuan sadece ABD’de 13.5milyondan fazla kullanıcısı olduğu söylenmekte StarCraft Python. Aynı zamanda şuan da 361 adet çalışanı mevcut. Bu kadar büyük bir kitlede popüler olmak zor. Haliyle popüler olmak için Tumblr Takipçi sayınızın fazla olması gerekli 아두이노 usb 드라이버 다운로드.

Tumblr aslında bir microblog sitesidir. Kullanıcılar tam anlamıyla kendi sitelerini oluşturabilmekte. Tema ekleme, siteye HTML kodları ile eklentiler ekleme gibi şeyler yapabiliyorsunuz GoGo. Sitemizde Tumblr için kodları bulabilirsiniz.

Tumblr’da gönderi çeşitleri yediye ayrılıyor bunlar:

tumblr-takipçi

 • Yazı türünde gönderi
 • Fotoğraf türünde gönderi
 • Alıntı türünde gönderi
 • Link türünde gönderi
 • Diyalog türünde gönderi
 • Ses türünde gönderi
 • Video türünde gönderi

Her bir gönderiye # ile etiket ekleyebiliyorsunuz 성경찬송 무료 다운로드. Ancak bu kadar kullanıcısı olan bir sitede aynı şekilde gönderi sayısıda çok fazla. Kendi gönderilerinizi o kadar gönderi arasında nasıl fark ettireceksiniz Macos Mojave? Sizler için yaptık, sitemizden Tumblr Reblog ve Tumblr Beğeni hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz Uncharted 3.

Saat başı yenilenen kredi sistemimiz ile her saat 15 takipçi veya beğeni-reblog hizmeti alabilirsiniz. Sizlere bu limiti sunan ilk ve tek Tumblr Takipçi Sitesi olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz redhat 9.0 다운로드.

Artık gönderilerinizin ve blogunuzun fark edilmesini istiyorsanız sitemize girerek takipçi kazanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bekleme ve kredi kazanmaya devam et 지식채널e 동영상 다운로드!

 

2 yorum

 1. brs_yvz dedi ki:

  Twitterı tumblr kızları mı bastı nedir bu soru cevap aşkı?

 2. İzmir Web Tasarımcısı dedi ki:

  Tumblr kurulmuş 6 yıl sonra satılmış bizde site açıp 2 ay yükselmeyince bırakıyoruz aradaki fark galiba bu.

Yorumlara kapalıdır.

Reklam

Kategoriler