/* * This theme styles the visual editor to resemble the theme style, * specifically font, colors, icons, and column width. */ //Öne çıkan görsel add_theme_support( 'post-thumbnails' ); //Boyut set_post_thumbnail_size( 160, 160, true ); add_image_size( 'slider-thumb', 500, 9999, true ); //////////////////////////////////////////////// //Site Başlık function minibig_wp_title( $title, $sep ) { global $paged, $page; // if ( is_feed() ) return $title; $title .= get_bloginfo( 'name' ); // $site_description = get_bloginfo( 'description', 'display' ); if ( $site_description && ( is_home() || is_front_page() ) ) $title = "$title $sep $site_description"; // if ( $paged >= 2 || $page >= 2 ) $title = "$title $sep " . sprintf( __( 'Page %s', 'minibig' ), max( $paged, $page ) ); return $title; } add_filter( 'wp_title', 'minibig_wp_title', 10, 2 ); //////////////////////////////////////////////// //Sayfalama function sayfalama($pages = '', $range = 3){ $showitems = ($range * 2)+1; global $paged; if(empty($paged)) $paged = 1; if($pages == '') { global $wp_query; $pages = $wp_query->max_num_pages; if(!$pages) { $pages = 1; } } if(1 != $pages) { echo "
"; echo "".$paged."/".$pages.""; if($paged > 2 && $paged > $range+1 && $showitems < $pages) echo "İlk"; if($paged > 1 && $showitems < $pages) echo "«"; for ($i=1; $i <= $pages; $i++) { if (1 != $pages &&( !($i >= $paged+$range+1 || $i <= $paged-$range-1) || $pages <= $showitems )) { echo ($paged == $i)? "".$i."":"".$i.""; } } if ($paged < $pages && $showitems < $pages) echo "»"; if ($paged < $pages-1 && $paged+$range-1 < $pages && $showitems < $pages) echo "Son"; echo "
"; } } //////////////////////////////////////////////// //Devamını oku function new_excerpt_more( $more ) { return '...'; } add_filter( 'excerpt_more', 'new_excerpt_more' ); function new_excerpt_length($length) { return 30; } add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length'); //////////////////////////////////////////////// //Menüler register_nav_menus( array( 'ust_menu' => 'Üst Menü', 'alt_menu' => 'Alt Menü', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Aktif Menü add_filter('nav_menu_css_class' , 'special_nav_class' , 10 , 2); function special_nav_class($classes, $item){ if( in_array('current-menu-item', $classes) ){ $classes[] = 'aktif'; } return $classes; } //////////////////////////////////////////////// //Sidebar if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebars(1, array( 'name' => 'Sidebar', 'before_widget' =>'
', 'before_title' => '

', 'after_title' => '

', 'after_widget' =>'
', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Tema Paneli if ( STYLESHEETPATH == TEMPLATEPATH ) { define('OF_FILEPATH', TEMPLATEPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('template_directory')); } else { define('OF_FILEPATH', STYLESHEETPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('stylesheet_directory')); } require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-functions.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-interface.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-options.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-functions.php'); //////////////////////////////////////////////// //HTML5 Arama Formu add_theme_support( 'html5', array( 'search-form' ) ); //////////////////////////////////////////////// //Manşet alanı function sgt_function_grid_post_slider(){ global $post; query_posts( array( 'posts_per_page' => 5, 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC', 'tag' => 'manşet' ) ); if (have_posts()) : echo '
'; $loop=1; $i=1; while (have_posts()) : the_post(); echo '
'; $feat_image = wp_get_attachment_url( get_post_thumbnail_id($post->ID) ); echo '
'; echo '
'; echo ''; echo '
'; echo '
'; echo ' '; echo esc_html( get_the_date( 'j F Y' ) ) ; echo ''; echo '

'; echo '';echo the_title(); echo '

'; echo '

';the_excerpt();echo '

'; echo '
'; echo '
'; echo '
'; if($loop == 5) { $loop=0; } $loop++; $i++; endwhile; echo '
'; endif; wp_reset_query(); } ?> Snapchat Ekran Görüntüsü Alma Hilesi | Tumblr Takipçi

Snapchat Ekran Görüntüsü Alma Hilesi

admin 25 Aralık 2016 6 yorum
snapchat ss alma hilesi

Snapchat günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi. Uygulamayı diğerlerinden farklı kılan şey paylaştığınız video veya görüntünün 24 saat sonra hikayenizden (profil) silinmesidir. Aynı zamanda hikayenize attığınız videolar en fazla 10 saniye olması onu diğer sosyal ağlardan ayırıyor. Snapchat’in bundan ziyade çok daha iyi bir özelliği var. Yüz hatlarınıza göre filtreler ekliyor.

snapchat masks

Snapchat Maskeleri

Bu maskeler ile yüzünüzü gizleyebilirsiniz, maskeye özel bir konsept ile komik Snapler ekleyebilirsiniz.

Hatta komik bulduğunuz resimlerden ekran görüntüsü alabilirsiniz ama bir başkasının Snap’ini ekran görüntüsü alınca karşı tarafa bununla ilgili bir bilgilendirme mesajı gidiyor.

Bu bazı insanlar veya arkadaşlarınız tarafından normal karşılanabilir ama bazı insanlar aşırı tepki gösterebilir hatta sizi engelleyebilir bile. O yüzden Snapchat Ekran Görüntüsü Alma Hilesi sizin çok işinize yarayacak bir hile.

Bu hile sayesinde karşı tarafın haberi bile olmadan ekran görüntüsü alabileceksiniz.

Her iki platform için farklı çözümümüz var.

Android: 

 1. Mobizen adlı programı indirip oradan video şeklinde kayıt alabilirsiniz.
 2. Bunun için yapılmış 3.taraf uygulamalarını indirebilirsiniz.
 3. Farklı bir kameralı telefon ile telefonunuzun fotoğrafını çekebilirsiniz.
 4. Telefonu uçak moduna aldıktan sonra ekran görüntüsü alın, daha sonra Snapchat uygulamasını silin. Bunun ardından tekrar yükleyin hiçbir bildirim gitmeden kullanabilirsiniz. Eğer uygulamayı silmezseniz internet bağlantısı kurulduktan sonra karşı tarafa ekran görüntüsü aldığınız için bildirim gidecektir.
 5. Android Snapchat Ekran Görüntüsü Alma Hilesi bu şekilde yapılabilir.

iOS:

 1. Farklı bir kameralı telefon ile telefonunuzun fotoğrafını çekebilirsiniz.
 2. Bunun için yapılmış 3.taraf uygulamalarını indirebilirsiniz.
 3. Telefonu uçak moduna aldıktan sonra ekran görüntüsü alın, daha sonra Snapchat uygulamasını silin. Bunun ardından tekrar yükleyin hiçbir bildirim gitmeden kullanabilirsiniz. Eğer uygulamayı silmezseniz internet bağlantısı kurulduktan sonra karşı tarafa ekran görüntüsü aldığınız için bildirim gidecektir.
 4. Mirroring 360 programını indirerek Apple cihazınızın görüntüsünü bilgisayara aktarabilirsiniz. Bilgisayardan ekran görüntüsü, video kaydı alabilirsiniz.
 5. iOS Snapchat Ekran Görüntüsü Alma Hilesi bu şekilde yapılabilir.

Diğer cihazlar için:

 1. Farklı bir kameralı telefon ile telefonunuzun fotoğrafını çekebilirsiniz.
 2. Bunun için yapılmış 3.taraf uygulamalarını indirebilirsiniz.
 3. Telefonu uçak moduna aldıktan sonra ekran görüntüsü alın, daha sonra Snapchat uygulamasını silin. Bunun ardından tekrar yükleyin hiçbir bildirim gitmeden kullanabilirsiniz. Eğer uygulamayı silmezseniz internet bağlantısı kurulduktan sonra karşı tarafa ekran görüntüsü aldığınız için bildirim gidecektir.

Bilgisayardan yapma yolu:

 1. Bluestack adlı sanallaştırma programını indirdikten sonra Google Play üzerinden Snapchat uygulamasını indirin ve hesabınıza giriş yapın. Ardından bilgisayarınızdaki ekran görüntüsü alma veya video kaydı alma programı yardımıyla Snapchat Ekran Görüntüsü Alma Hilesi ‘ni kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

6 yorum

 1. Sohbet dedi ki:

  Bende bu hileyi arıyorum. Çok saolun bu sited ebuldum. snapchat uygulamasını en iyi bura anlatıyor

 2. şarkı sözleri dedi ki:

  Bu hileyi arıyordum ve sonunda buldum. Artık kolaylıkla bu hileyi telefonumdan ve bilgisayardan uygulayabilirim teşşekürler.

 3. Sakal Modelleri dedi ki:

  Bu hile yöntemini öğrenmem çok işime yarayacak. Benim için büyük bir ihtiyaçtı. Teşekkür ederim.

 4. iddaa tahminleri dedi ki:

  vay be bununda hilesini yaptılar demek , hemen denemek lazım

 5. Asansör dedi ki:

  Oo Bunu öğrenmem çok iyi oldu 🙂 Teşekkürler

 6. Teknoloji haberleri dedi ki:

  En güzeli video muhabbeti 🙂 güzel paylaşım olmuş teşekkürler

Yorumlara kapalıdır.