Tumblr nasıl kullanır?

admin 25 Aralık 2016 5 yorum
1 tumblr nasıl kullanılır?

TUMBLR NASIL KULLANILIR?
Sosyal blog paylaşım sitesi olan Tumblr son derece etkili ve işlevsel bir yapıya sahiptir dvd shrink. Bu özelliğini günlük olarak milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmesi kanıtlar niteliktedir. Eğer siz de Tumblr nasıl kullanılır merak ediyorsanız yazımızın devamında resimler ile güçlendirdiğimiz anlatımımızı takip edebilir ve en etiki şekilde öğrenebilirsiniz National Maritime Basics. İşte Tumblr nasıl kullanılır sorusunun yanıtı…

TUMBLR HAKKINDA HER ŞEY

1
Öncelikle web sitesine girdiğiniz Tumblr ana sayfasında böyle bir ekran sizleri karşılayacaktır 인사이드아웃 영어자막 다운로드. Burada e-posta adresinizi yazıp Sonraki butonuna tıklamanız, daha sonra bu şekilde gelecek ekranda şifrenizi yazıp Oturum aç butonuna basmanız gerekmektedir 시놀로지 chat 다운로드. Bu sayede Tumblr’a giriş yapmış olursunuz.

2

Eğer Tumblr’da yeni bir kullanıcıysanız ekranın en üstünde böyle bir ibare belirecektir Minecraft pc map. Burada e-posta adresinizin doğrulanması gerektiği vurgulanmaktadır. Tek yapmanız gereken hesabınızın kayıtlı olduğu elektronik posta adresinize girmek ve gelen maile onay vermektir Download Autocad 2012 Korean Edition.

3

Tumblr ana sayfasında sağ üst köşede bu şekilde bir menü bulunacaktır 더 바인딩 오브 아이작 리버스 한글 다운로드. Burada bulunan ev işareti ana sayfayı belirtmektedir. Bu ikona basarak takip ettiğiniz kişilerin gönderilerini görebilirsiniz. Kalem işareti bulunan simgenin bir solunda bulunan insan figürü sizin profilinizi işaret etmektedir 안드로이드 게임 apk 다운로드. Buraya basarak profilinizde ayarlamalar yapabilir, ana sayfada yapabildiğiniz gibi yazılar paylaşabilirsiniz.

4

Yukarıda görülen bölüm hem ana sayfada hem de profil bölümünde gözükecektir 블랙머니 다운로드. Burada bulunan Aa bölümünden yeni bloglar paylaşabilir, fotoğraf yazan kısımdan yeni resimler paylaşabilirsiniz.

5

Profilinize girmek için yukarıdaki bölümde bulunan insan figürüne tıklamanız gerekmektedir 재즈 잭 래빗 다운로드. Buradan dilediğiniz ayarları yapabilmektesiniz.

9

İnsan resmine tıkladıktan sonra o figürün altında yukarıdaki gibi bir bölüm açılacaktır. Burada bulunan profil isminize basmanız gerekmektedir. Bu sayede profiline geçiş yapabilirsiniz.

6

Yukarıda görülen bölüm hem profilinizde hem de ana sayfada çıkacağı için burasının hangi sayfa olduğunu anlayamayabilirsiniz. Bu konuya açıklık getirmek adına sizlere iki farklı yöntem göstereceğiz. Bunlardan birincisi:

7

Bir önceki resimde görülen ekranın hemen sağ tarafında yukarıdaki gibi bir bölüm bulunuyorsa, bulunduğunuz sayfa profiliniz demektir. Burasının profiliniz olduğunu buradan anlayabilirsiniz.

8

Eğer paylaşım ekranının hemen sağ tarafında yukarıdaki gibi bir bölüm varsa bu sayfa ana sayfa demektir. Bulunduğunuz sayfanın ana sayfa olduğunu buradaki tavsiye edilen bloglar bölümünden anlayabilirsiniz.
Sizlere Tumblr nasıl kullanılır, anlatmaya çalıştık. Artık özgürce paylaşımlar yapmak sizin elinizde. Tumblr takipçilerinizi artırmak ve popülerliğe ulaşmak için çok çalışmanız gerekmektedir.

5 yorum

 1. şarkı sözleri dedi ki:

  Tumblr bayanların arasında popüler olan bir blog sistemi oldukça güzel ve aktif şekilde kullanılmakta.

 2. ücretsiz ilan ver dedi ki:

  tumblr kullanımı konusunda gayet açıklayıcı, kısa ve öz bir yazı olmuş, bilgilendirme için teşekkürler.

 3. izmir laptop tamiri dedi ki:

  Tumblr nasıl kullanılır kafamda bazı soru işaretleri vardı. Bilmediğim bazı detayları buradan öğrenmiş oldum bu güzel makale için teşekkür ediyorum

 4. Sosyal Medya dedi ki:

  Tumblr kullanıcısı olup, doğru kullanmayı öğrenmek için hazırlanmış en kapsamlı makalelerden birisi. Tumblr ilk defa kullanıcak olan üyeler için harika bir yol haritası.

 5. Promosyon Kalem dedi ki:

  Uzun zamandır kullandığım bir sosyal mecra. Bence herkes bulunmalı. Ama tabi abartmadan (:

Yorumlara kapalıdır.

Reklam

Kategoriler