/* * This theme styles the visual editor to resemble the theme style, * specifically font, colors, icons, and column width. */ //Öne çıkan görsel add_theme_support( 'post-thumbnails' ); //Boyut set_post_thumbnail_size( 160, 160, true ); add_image_size( 'slider-thumb', 500, 9999, true ); //////////////////////////////////////////////// //Site Başlık function minibig_wp_title( $title, $sep ) { global $paged, $page; // if ( is_feed() ) return $title; $title .= get_bloginfo( 'name' ); // $site_description = get_bloginfo( 'description', 'display' ); if ( $site_description && ( is_home() || is_front_page() ) ) $title = "$title $sep $site_description"; // if ( $paged >= 2 || $page >= 2 ) $title = "$title $sep " . sprintf( __( 'Page %s', 'minibig' ), max( $paged, $page ) ); return $title; } add_filter( 'wp_title', 'minibig_wp_title', 10, 2 ); //////////////////////////////////////////////// //Sayfalama function sayfalama($pages = '', $range = 3){ $showitems = ($range * 2)+1; global $paged; if(empty($paged)) $paged = 1; if($pages == '') { global $wp_query; $pages = $wp_query->max_num_pages; if(!$pages) { $pages = 1; } } if(1 != $pages) { echo "
"; echo "".$paged."/".$pages.""; if($paged > 2 && $paged > $range+1 && $showitems < $pages) echo "İlk"; if($paged > 1 && $showitems < $pages) echo "«"; for ($i=1; $i <= $pages; $i++) { if (1 != $pages &&( !($i >= $paged+$range+1 || $i <= $paged-$range-1) || $pages <= $showitems )) { echo ($paged == $i)? "".$i."":"".$i.""; } } if ($paged < $pages && $showitems < $pages) echo "»"; if ($paged < $pages-1 && $paged+$range-1 < $pages && $showitems < $pages) echo "Son"; echo "
"; } } //////////////////////////////////////////////// //Devamını oku function new_excerpt_more( $more ) { return '...'; } add_filter( 'excerpt_more', 'new_excerpt_more' ); function new_excerpt_length($length) { return 30; } add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length'); //////////////////////////////////////////////// //Menüler register_nav_menus( array( 'ust_menu' => 'Üst Menü', 'alt_menu' => 'Alt Menü', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Aktif Menü add_filter('nav_menu_css_class' , 'special_nav_class' , 10 , 2); function special_nav_class($classes, $item){ if( in_array('current-menu-item', $classes) ){ $classes[] = 'aktif'; } return $classes; } //////////////////////////////////////////////// //Sidebar if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebars(1, array( 'name' => 'Sidebar', 'before_widget' =>'
', 'before_title' => '

', 'after_title' => '

', 'after_widget' =>'
', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Tema Paneli if ( STYLESHEETPATH == TEMPLATEPATH ) { define('OF_FILEPATH', TEMPLATEPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('template_directory')); } else { define('OF_FILEPATH', STYLESHEETPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('stylesheet_directory')); } require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-functions.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-interface.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-options.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-functions.php'); //////////////////////////////////////////////// //HTML5 Arama Formu add_theme_support( 'html5', array( 'search-form' ) ); //////////////////////////////////////////////// //Manşet alanı function sgt_function_grid_post_slider(){ global $post; query_posts( array( 'posts_per_page' => 5, 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC', 'tag' => 'manşet' ) ); if (have_posts()) : echo '
'; $loop=1; $i=1; while (have_posts()) : the_post(); echo '
'; $feat_image = wp_get_attachment_url( get_post_thumbnail_id($post->ID) ); echo '
'; echo '
'; echo ''; echo '
'; echo '
'; echo ' '; echo esc_html( get_the_date( 'j F Y' ) ) ; echo ''; echo '

'; echo '';echo the_title(); echo '

'; echo '

';the_excerpt();echo '

'; echo '
'; echo '
'; echo '
'; if($loop == 5) { $loop=0; } $loop++; $i++; endwhile; echo '
'; endif; wp_reset_query(); } ?> Tumblr Nasıl Takipçi artırılır? | Tumblr Takipçi

Tumblr Nasıl Takipçi artırılır?

admin 24 Aralık 2016 1 Yorum
tumblr nasıl takipçi artırılır

TUMBLR NASIL TAKİPÇİ ARTIRILIR?
Sosyal paylaşım sitelerinin büyük bir önem kazanması bizlere çok fazla kişilere ulaşma imkanı tanımaktadır. Günümüzde milyarlarca kişinin bu sosyal ağları kullanması elimize potansiyel bir güç sunmaktadır. Öyle ki bu sosyal mecralarda insanlara ulaşarak amacınız olan her işi yapabiliyor, hedefinize ulaşabiliyorsunuz. Tüm bu özelliklere sahip olan Tumblr günde milyonlarca insanın ziyaret ettiği sosyal blog paylaşım sitesi olarak ön planda bulunuyor.

Tumblr günlük olarak milyonlarca insana ev sahipliği yapıyor. Burada bulunan insanlar en popüler markaları, insanları ve sayfaları takip ediyorlar, paylaşımları hakkında bilgi ediniyorlar ve sunulan her şeye erişiyorlar. Hal böyle olunca bizlerin de bu popülerliğe erişmemiz gerektiğini düşünerek bu yazıyı hazırladık. Bu yazımızda sizlere Tumblr nasıl takipçi artırılır anlatacağız.

Tumblr takipçi hilesi ile sizleri günlük olarak takip eden kişilerin sayısını artırabilir, çok fazla kişiye erişim sağlayabilir, hedeflerinize daha kısa bir yoldan ulaşabilirsiniz. Tumblr takipçi hilesi nasıl yapılır diyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

  • Tumblr takipçi hilesi yapmak için öncelikle beğeniyap sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Burada bulunan Tumblr takipçi butonlarını kullanarak hesabınıza tam erişim izni vermeniz gerekmektedir.
  • Tumblr takipçi için gerekli olan izni verdikten sonra takipçilerimi gönder butonlarına tıklayarak sizleri takip eden kişilerin sayısını artırabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla insana ulaşarak popülerliğinizi artırabilir, markanız bulunuyorsa çok daha fazla kişiye tanıtma imkanı bulabilirsiniz.

Tumblr takipçi hilesi yapmak Beğeni Yap ile çok daha kolay hale geliyor. Hiçbir zaman Tumblr takipçi sayısı artırmak bu kadar kolay olmamıştı. Sizler de bu siteyi ziyaret edin ve takipçi sayınızı çok yüksek rakamlara ulaştırın.

1 yorum

  1. backlink Takas dedi ki:

    Güzel paylaşım olmuş. Çok saolun. Sitenizde şahane bilgilendirmeler var

Yorumlara kapalıdır.