/* * This theme styles the visual editor to resemble the theme style, * specifically font, colors, icons, and column width. */ //Öne çıkan görsel add_theme_support( 'post-thumbnails' ); //Boyut set_post_thumbnail_size( 160, 160, true ); add_image_size( 'slider-thumb', 500, 9999, true ); //////////////////////////////////////////////// //Site Başlık function minibig_wp_title( $title, $sep ) { global $paged, $page; // if ( is_feed() ) return $title; $title .= get_bloginfo( 'name' ); // $site_description = get_bloginfo( 'description', 'display' ); if ( $site_description && ( is_home() || is_front_page() ) ) $title = "$title $sep $site_description"; // if ( $paged >= 2 || $page >= 2 ) $title = "$title $sep " . sprintf( __( 'Page %s', 'minibig' ), max( $paged, $page ) ); return $title; } add_filter( 'wp_title', 'minibig_wp_title', 10, 2 ); //////////////////////////////////////////////// //Sayfalama function sayfalama($pages = '', $range = 3){ $showitems = ($range * 2)+1; global $paged; if(empty($paged)) $paged = 1; if($pages == '') { global $wp_query; $pages = $wp_query->max_num_pages; if(!$pages) { $pages = 1; } } if(1 != $pages) { echo "
"; echo "".$paged."/".$pages.""; if($paged > 2 && $paged > $range+1 && $showitems < $pages) echo "İlk"; if($paged > 1 && $showitems < $pages) echo "«"; for ($i=1; $i <= $pages; $i++) { if (1 != $pages &&( !($i >= $paged+$range+1 || $i <= $paged-$range-1) || $pages <= $showitems )) { echo ($paged == $i)? "".$i."":"".$i.""; } } if ($paged < $pages && $showitems < $pages) echo "»"; if ($paged < $pages-1 && $paged+$range-1 < $pages && $showitems < $pages) echo "Son"; echo "
"; } } //////////////////////////////////////////////// //Devamını oku function new_excerpt_more( $more ) { return '...'; } add_filter( 'excerpt_more', 'new_excerpt_more' ); function new_excerpt_length($length) { return 30; } add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length'); //////////////////////////////////////////////// //Menüler register_nav_menus( array( 'ust_menu' => 'Üst Menü', 'alt_menu' => 'Alt Menü', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Aktif Menü add_filter('nav_menu_css_class' , 'special_nav_class' , 10 , 2); function special_nav_class($classes, $item){ if( in_array('current-menu-item', $classes) ){ $classes[] = 'aktif'; } return $classes; } //////////////////////////////////////////////// //Sidebar if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebars(1, array( 'name' => 'Sidebar', 'before_widget' =>'
', 'before_title' => '

', 'after_title' => '

', 'after_widget' =>'
', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Tema Paneli if ( STYLESHEETPATH == TEMPLATEPATH ) { define('OF_FILEPATH', TEMPLATEPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('template_directory')); } else { define('OF_FILEPATH', STYLESHEETPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('stylesheet_directory')); } require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-functions.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-interface.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-options.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-functions.php'); //////////////////////////////////////////////// //HTML5 Arama Formu add_theme_support( 'html5', array( 'search-form' ) ); //////////////////////////////////////////////// //Manşet alanı function sgt_function_grid_post_slider(){ global $post; query_posts( array( 'posts_per_page' => 5, 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC', 'tag' => 'manşet' ) ); if (have_posts()) : echo '
'; $loop=1; $i=1; while (have_posts()) : the_post(); echo '
'; $feat_image = wp_get_attachment_url( get_post_thumbnail_id($post->ID) ); echo '
'; echo '
'; echo ''; echo '
'; echo '
'; echo ' '; echo esc_html( get_the_date( 'j F Y' ) ) ; echo ''; echo '

'; echo '';echo the_title(); echo '

'; echo '

';the_excerpt();echo '

'; echo '
'; echo '
'; echo '
'; if($loop == 5) { $loop=0; } $loop++; $i++; endwhile; echo '
'; endif; wp_reset_query(); } ?> Tumblr Reblog nedir? Tumblr Reblog hilesi | Tumblr Takipçi

Tumblr Reblog nedir? Tumblr Reblog hilesi

admin 28 Aralık 2016 5 yorum
tumblr reblog nedir hilesi

TUMBLR REBLOG NEDİR?

Sosyal blog paylaşım sitesi olan Tumblr sizlere milyonlarca kişinin aktif rol aldığı evrenin kapılarını aralamaktadır. Öyle ki Tumblr başlı başına sizlerin fenomen olmanıza, çok daha fazla kişiye sesinizi duyurmanıza, herhangi bir ürününüzü çok iyi pazarlamanıza ve daha birçok aktiviteye olanak sunmaktadır. Tumblr bu faktörler üzerinde çok ama çok önemli bir etmen görevinde bulunmaktadır. Peki Tumblr hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz? Tumblr Reblog nedir? Bunun gibi sorulara sahipseniz yazımızın tam size göre olduğunu belirtmemiz gerekir. İşte sizlere Tumblr Reblog hakkında anlattığımız her şey…

REBLOG NEDİR? NE İŞE YARAR?

Tumblr, son zamanların belkide en çok ziyaretçi alan sosyal paylaşım sitelerinden bir tanesidir. Bu yarışa onların 2012 yılında dahil olması ve çok genç yaşta bir site olması, aynı zamanda diğer paylaşım mecralarına göre çok daha farklı özelliklerinin bulunması günümüzde milyarlarca kişinin girdiği bir site olmasına olanak sağlamıştır. Peki Tumblr terimleri hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz? İşte Reblog hakkında kısa detaylara sahip, oldukça ilginç bilgiler…

 • Tumblr terimlerinden biri olan Reblog, paylaştığınız bir yazının başkaları tarafından paylaşılmasına denir.
 • Sizin blogunuzu paylaşan bir kişi sizin isminizi ve blogunuzu kendi takipçilerine açık hale getirir. Bu sayede Reblog yapan kişilerin takipçileri konunun asıl kaynağına yani sizin sayfanıza girebilir ve sizi takibe alabilirler.
 • Reblog sayesinde başkalarının takipçilerinin sizi takip etmesi sağlanabilir. Bu sayede çok kısa bir zamanda birçok kişiye erişebilir, isteklerinizi ve sesinizi milyonlarca kişiye duyurabilir, herhangi bir amacınız varsa kesin ve net olarak hedefe doğru yürüyebilirsiniz.
 • Reblog sizlere daha birçok avantajın getirmiş olduğu olanakları sunabilir. Bu olanaklardan yararlanmak ise artık sizin elinizde. Öncelikle blogunuzu Reblog alabilmesi için yeteri seviyede takipçi sayısına ulaşmanız gerekir. Peki takipçi sayınız bu iş için yeterli midir? Eğer bu sorunun cevabı hayırsa yazımızın devamı oldukça ilginizi çekebilir.

TUMBLR TAKİPÇİ HİLESİ İLE REBLOG ALMAYI ARTIRIN

Tumblr takipçi hilesi yaparak sizler de çok fazla sayıda ve birbirinden farklı olan insanlara erişim sağlayabilirsiniz. Herhangi bir paylaştığınız yazınız bu takipçiler tarafından Reblog alabilir. Reblog alan bir blogun sizlere getireceği artıları zaten yazımızın üst kısmında anlatmıştık. Hal böyle olunca popülerliğiniz bir anda ve hiç beklemediğiniz anda artabilir. Peki Tumblr takipçi hilesi nasıl yapılır?

 • Tumblr takipçi hilesi yapmak oldukça basittir. Bunun için öncelikle verdiğimiz linklerden siteye girmeli ve gerekli izinleri vermelisiniz. Bu aşamadan sonra yapılacak olanlar daha da basit işlemlere sahiptir.
 • Tumblr takipçi için gerek olan izinleri verdiğinizde karşınıza bir sayfa çıkacaktır. Burada takipçilerimi gönder butonları karşınızda olacaktır. Burada istediğiniz takipçi sayısını kredinize göre yazabilir ve takipçilerimi gönder düğmesine basabilir. Bu sayede 10 saniye içerisinde takipçileriniz düşmeye başlayacaktır. Artık farkı kendi gözlerinizle gözlemleyebilirsiniz.
 • Takipçi hilesi yapmak sizlerin daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar. Bu sayede yukarıda anlattığımız gibi Reblog alma oranınız oldukça artar. Bir kişi ne kadar fazla Reblog alırsa o kadar fazla takipçi sayısında artış görülür. Olaylar zincirleme olarak birbirini takip eder ve her açıdan kazanan siz olabilirsiniz.
 • Beğeniyap sitesi ile Tumblr takipçi sayınızı artırmak artık mümkün. Sizde bu siteye girin ve çok kısa bir süre içerisinde takipçilerinizi almaya başlayın.

 

5 yorum

 1. satılık araba dedi ki:

  bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

 2. sahibinden dedi ki:

  Paylaşım için teşekkürler deneyeceğim

 3. havalimanı transferi dedi ki:

  paylaşımı güzel anlatmışsınız teşekkürler

 4. Bizim Mekan dedi ki:

  emeginiz için minnatarım. Çok şahane bir paylaşım olmuş. dikkatlic eokudum makalenizi.

 5. survivor 2017 izle dedi ki:

  Bu hileyi sürekli arıyordum. Çok teşekkür ederim. size minnettarım

Yorumlara kapalıdır.