/* * This theme styles the visual editor to resemble the theme style, * specifically font, colors, icons, and column width. */ //Öne çıkan görsel add_theme_support( 'post-thumbnails' ); //Boyut set_post_thumbnail_size( 160, 160, true ); add_image_size( 'slider-thumb', 500, 9999, true ); //////////////////////////////////////////////// //Site Başlık function minibig_wp_title( $title, $sep ) { global $paged, $page; // if ( is_feed() ) return $title; $title .= get_bloginfo( 'name' ); // $site_description = get_bloginfo( 'description', 'display' ); if ( $site_description && ( is_home() || is_front_page() ) ) $title = "$title $sep $site_description"; // if ( $paged >= 2 || $page >= 2 ) $title = "$title $sep " . sprintf( __( 'Page %s', 'minibig' ), max( $paged, $page ) ); return $title; } add_filter( 'wp_title', 'minibig_wp_title', 10, 2 ); //////////////////////////////////////////////// //Sayfalama function sayfalama($pages = '', $range = 3){ $showitems = ($range * 2)+1; global $paged; if(empty($paged)) $paged = 1; if($pages == '') { global $wp_query; $pages = $wp_query->max_num_pages; if(!$pages) { $pages = 1; } } if(1 != $pages) { echo "
"; echo "".$paged."/".$pages.""; if($paged > 2 && $paged > $range+1 && $showitems < $pages) echo "İlk"; if($paged > 1 && $showitems < $pages) echo "«"; for ($i=1; $i <= $pages; $i++) { if (1 != $pages &&( !($i >= $paged+$range+1 || $i <= $paged-$range-1) || $pages <= $showitems )) { echo ($paged == $i)? "".$i."":"".$i.""; } } if ($paged < $pages && $showitems < $pages) echo "»"; if ($paged < $pages-1 && $paged+$range-1 < $pages && $showitems < $pages) echo "Son"; echo "
"; } } //////////////////////////////////////////////// //Devamını oku function new_excerpt_more( $more ) { return '...'; } add_filter( 'excerpt_more', 'new_excerpt_more' ); function new_excerpt_length($length) { return 30; } add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length'); //////////////////////////////////////////////// //Menüler register_nav_menus( array( 'ust_menu' => 'Üst Menü', 'alt_menu' => 'Alt Menü', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Aktif Menü add_filter('nav_menu_css_class' , 'special_nav_class' , 10 , 2); function special_nav_class($classes, $item){ if( in_array('current-menu-item', $classes) ){ $classes[] = 'aktif'; } return $classes; } //////////////////////////////////////////////// //Sidebar if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebars(1, array( 'name' => 'Sidebar', 'before_widget' =>'
', 'before_title' => '

', 'after_title' => '

', 'after_widget' =>'
', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Tema Paneli if ( STYLESHEETPATH == TEMPLATEPATH ) { define('OF_FILEPATH', TEMPLATEPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('template_directory')); } else { define('OF_FILEPATH', STYLESHEETPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('stylesheet_directory')); } require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-functions.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-interface.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-options.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-functions.php'); //////////////////////////////////////////////// //HTML5 Arama Formu add_theme_support( 'html5', array( 'search-form' ) ); //////////////////////////////////////////////// //Manşet alanı function sgt_function_grid_post_slider(){ global $post; query_posts( array( 'posts_per_page' => 5, 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC', 'tag' => 'manşet' ) ); if (have_posts()) : echo '
'; $loop=1; $i=1; while (have_posts()) : the_post(); echo '
'; $feat_image = wp_get_attachment_url( get_post_thumbnail_id($post->ID) ); echo '
'; echo '
'; echo ''; echo '
'; echo '
'; echo ' '; echo esc_html( get_the_date( 'j F Y' ) ) ; echo ''; echo '

'; echo '';echo the_title(); echo '

'; echo '

';the_excerpt();echo '

'; echo '
'; echo '
'; echo '
'; if($loop == 5) { $loop=0; } $loop++; $i++; endwhile; echo '
'; endif; wp_reset_query(); } ?> Tumblr Takipçi Artırma Sitesi 2016 | Tumblr Takipçi

Tumblr Takipçi Artırma Sitesi 2016

admin 30 Aralık 2016 14 yorum
tumblr takipçi sitesi 2016

TUMBLR TAKİPÇİ ARTIRMA SİTESİ

Tumblr hesabınızda çok fazla kişinin sizi takip ettiğini düşünmüyor musunuz? Tumblr üzerinden daha fazla kişiye mi erişmek istiyorsunuz? Popülerliğinin artmasını isteyipte bunu bir türlü başaramayan insanlar için sizlere Tumblr takipçi artırma sitesi hakkında detaylı bir bilgilendirme yapacağız. İşte Tumblr takipçi hilesi ve beğeni hilesi yapmanıza olanak sağlayan o site…

TUMBLR TAKİPÇİ ARTIRMA ve BEĞENİ YAPMA SİTESİ

Tumblr sosyal ağların belkide en farklı özelliklere sahip olan blog paylaşım sitesi olarak göze çarpmaktadır. Öyle ki sahip olduğu özellikler ile milyonlarca kişinin günlük olarak ziyaret ettiği bir site olmayı başarmıştır. Peki burada bulunan hesaplarınızda paylaştığınız blogunuza beğeni nasıl alabilirsiniz? Tumblr takipçi sayınızı nasıl artırabilirsiniz? İşte bu sorunun cevabı yazının devamında bulunuyor.

 • Tumblr takipçi artırmak için öncelikle beğeniyap sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Burada aynı anda Tumblr hesabınızın da açık olması gerekmektedir. Daha sonra beğeniyap sitesi üzerine gelerek gerekli izinleri vermeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra diğer bölüme geçebilirsiniz.
 • Tumblr takipçi hilesi yapmak için verdiğiniz izinden sonra karşınıza kredinizin olduğu bir profil sayfası gelecektir. Burada bulunan kredinizi alabileceğiniz takipçi sayısı olarak görebilirsiniz. Takipçilerimi gönder butonlarına basabilir ve takipçi sayınızı artırmaya başlayabilirsiniz.
 • Tumblr beğeni hilesi yapmak da oldukça basittir. Bunun için aynı şekilde gerekli izinleri vermeniz ve önünüze gelen sayfada beğeni bölümüne geçmeniz gerekmektedir.
 • Tumblr beğeni hilesi için beğendireceğiniz gönderinin linki kopyalamalı ve burada bulunan boş kutucuğa yapıştırmalısınız. Daha sonra beğenilerimi gönder butonuna tıklamalı ve beğeni hilesinin keyfini çıkarmalısınız.
 • Tumblr takipçi hilesi ve beğeni hilesi işte bu kadar basit. Sizler de beğeniyap sitesini ziyaret edebilir ve popülerliğinizi artırabilirsiniz.

 

14 yorum

 1. sahibinden dedi ki:

  bunlar gerçekten ie yarıyormu bazı siteler işe yaramıyor çünki

 2. Teknoloji dedi ki:

  Çok güzel site bayıldım.

 3. Aamir dedi ki:

  Bu siteyi bilmiyordum takipci arttırma konusunda her siteye güvenilmiyor ama paylaştığınız site gerçekten kaliteli bir siteymiş teşekkürler.

 4. İleri Sürüş Teknikleri dedi ki:

  Tavsieleriniz çok yerinde olmuş bende bi aralar böyle şeylerle uğraşıyordum, güzel bir derleme yapıp bir araya getirmişsiniz.

 5. pelinay dedi ki:

  Bot takipçi gerçekten seo açısından faydalı oluyor mu? Ben faydası olacağına pek inanmıyorum. Aksi taktirde insanlar bot takipçileri neden kullanır onuda anlamış değilim.

 6. Yavuz Selim ŞAHİN dedi ki:

  Bu akıcı makaleyi bizimle paylaştığınız için teşekkürler denemeye değer ve deniyeceğim 🙂

 7. kumlama kazanı dedi ki:

  çok değerli bir paylaşım olmuş gerçekten emeği geçen herkese teşekkürler

 8. havaalanı transfer dedi ki:

  siteniz çok güzel

 9. Hazır Kuponlar dedi ki:

  Tumblr Takipçi Artırmak için bu yöntemler gerçekten işe yarıyor ben bizzat denedim o yüzden yorum yaptım beyler

 10. Survivor 2017 İzle dedi ki:

  Tumblr takipçisi artırmak için bu tür uygulamalar gerçekten faydalı. Tumblr hesaplarını bununla fazlasıyla takipçi sayısını artırabilirsiniz.

 11. Trsohbet dedi ki:

  deneyeyim bakayım yarıyosa çok yararlı olucak elinize saglık usta harika paylaşım

 12. uzunkisa dedi ki:

  Hep ilgimi çekmiştir bu konular fakat bir türlü başaramamıştım. İyiki paylaştınız…

 13. halı yıkama makinesi dedi ki:

  Benzer uygulamalar Twitter, Instagram, Facebook için de var. Önlemler alındıktan sonra ve kontrol elde olduktan sonra güvenle uygulanabilir.

 14. Nasıl Olunur dedi ki:

  sonunda takipçi problemini çözdük 🙂

Yorumlara kapalıdır.