/* * This theme styles the visual editor to resemble the theme style, * specifically font, colors, icons, and column width. */ //Öne çıkan görsel add_theme_support( 'post-thumbnails' ); //Boyut set_post_thumbnail_size( 160, 160, true ); add_image_size( 'slider-thumb', 500, 9999, true ); //////////////////////////////////////////////// //Site Başlık function minibig_wp_title( $title, $sep ) { global $paged, $page; // if ( is_feed() ) return $title; $title .= get_bloginfo( 'name' ); // $site_description = get_bloginfo( 'description', 'display' ); if ( $site_description && ( is_home() || is_front_page() ) ) $title = "$title $sep $site_description"; // if ( $paged >= 2 || $page >= 2 ) $title = "$title $sep " . sprintf( __( 'Page %s', 'minibig' ), max( $paged, $page ) ); return $title; } add_filter( 'wp_title', 'minibig_wp_title', 10, 2 ); //////////////////////////////////////////////// //Sayfalama function sayfalama($pages = '', $range = 3){ $showitems = ($range * 2)+1; global $paged; if(empty($paged)) $paged = 1; if($pages == '') { global $wp_query; $pages = $wp_query->max_num_pages; if(!$pages) { $pages = 1; } } if(1 != $pages) { echo "
"; echo "".$paged."/".$pages.""; if($paged > 2 && $paged > $range+1 && $showitems < $pages) echo "İlk"; if($paged > 1 && $showitems < $pages) echo "«"; for ($i=1; $i <= $pages; $i++) { if (1 != $pages &&( !($i >= $paged+$range+1 || $i <= $paged-$range-1) || $pages <= $showitems )) { echo ($paged == $i)? "".$i."":"".$i.""; } } if ($paged < $pages && $showitems < $pages) echo "»"; if ($paged < $pages-1 && $paged+$range-1 < $pages && $showitems < $pages) echo "Son"; echo "
"; } } //////////////////////////////////////////////// //Devamını oku function new_excerpt_more( $more ) { return '...'; } add_filter( 'excerpt_more', 'new_excerpt_more' ); function new_excerpt_length($length) { return 30; } add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length'); //////////////////////////////////////////////// //Menüler register_nav_menus( array( 'ust_menu' => 'Üst Menü', 'alt_menu' => 'Alt Menü', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Aktif Menü add_filter('nav_menu_css_class' , 'special_nav_class' , 10 , 2); function special_nav_class($classes, $item){ if( in_array('current-menu-item', $classes) ){ $classes[] = 'aktif'; } return $classes; } //////////////////////////////////////////////// //Sidebar if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebars(1, array( 'name' => 'Sidebar', 'before_widget' =>'
', 'before_title' => '

', 'after_title' => '

', 'after_widget' =>'
', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Tema Paneli if ( STYLESHEETPATH == TEMPLATEPATH ) { define('OF_FILEPATH', TEMPLATEPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('template_directory')); } else { define('OF_FILEPATH', STYLESHEETPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('stylesheet_directory')); } require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-functions.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-interface.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-options.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-functions.php'); //////////////////////////////////////////////// //HTML5 Arama Formu add_theme_support( 'html5', array( 'search-form' ) ); //////////////////////////////////////////////// //Manşet alanı function sgt_function_grid_post_slider(){ global $post; query_posts( array( 'posts_per_page' => 5, 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC', 'tag' => 'manşet' ) ); if (have_posts()) : echo '
'; $loop=1; $i=1; while (have_posts()) : the_post(); echo '
'; $feat_image = wp_get_attachment_url( get_post_thumbnail_id($post->ID) ); echo '
'; echo '
'; echo ''; echo '
'; echo '
'; echo ' '; echo esc_html( get_the_date( 'j F Y' ) ) ; echo ''; echo '

'; echo '';echo the_title(); echo '

'; echo '

';the_excerpt();echo '

'; echo '
'; echo '
'; echo '
'; if($loop == 5) { $loop=0; } $loop++; $i++; endwhile; echo '
'; endif; wp_reset_query(); } ?> Tumblr Takipçi Arttırmanın yolları | Tumblr Takipçi

Tumblr Takipçi Arttırmanın yolları

admin 23 Aralık 2016 1 Yorum
tumblr takipçi arttırma yolları

Tumblr Takipçi Arttırmanın yolları
Günümüz teknolojisi ile birlikte aynı orantıda gelişime ve değişime uğrayan sosyal mecralar son derece kullanışlı olabiliyorlar. Bu tür sosyal blog paylaşım sitelerinden biri olan Tumblr son zamanlarda en fazla rağbet gören siteler arasında bulunuyor. Tumblr kullanıcılarına sunduğu özgün hizmet ve kaliteli imkanlar ile birçok anlamda fırsat tanıyor. Kullanıcılarına tanıdığı bu fırsatlar onların site sahibi olmasına olanak sağlıyor. Tumblr üzerinde gelişen olaylar dolaylı olarak birbiri ile alaklı olarak kullanıcılara artı olarak geri dönüyor. Öyle ki çok az takipçisi olan insana göre yüksek takipçi sayısı bulunan kişi pazarladığı bir ürünü daha fazla kiyleye ulaştırabiliyor. Buna benzer olarak çok fazla takipçisi bulunan kişi kendi popüleritesini artırırken takipçi sayısı az olan kişi daha az tanınıyor. Bu anlamda Tumblr takipçi hilesi büyük bir önem kazanıyor.

Tumblr takipçi artırma yolları olarak takipçi hilesi dikkat çekiyor. Tumblr takipçi hilesi yaparak sizler de takipçi sayınızı artırabilir, çok daha fazla kişiye erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede pazarladığınız bir ürün varsa daha fazla kişiye ulaşarak çok fazla satış yapabilir veya çok fazla kişi tarafından tanınabilirsiniz. Tüm bunların hepsi Tumblr takipçi hilesi ile mümkün.

Tumblr takipçi artırma yaparak sahip olduğunuz pozisyonu etkili bir şekilde değiştirebilir, tanınmanın sağlamış olduğu olanakları kullanarak çeşitli faaliyetlerde bulunabilir ve en önemlisi etkili bir derece para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Tumblr takipçi hilesi yapan Beğeni Yap sitesi üzerinden gerekli aşamaları geçmek olacaktır. Bu aşamalar oldukça basit ve sıradan prosedürlere sahiptir. Gerekli izinleri verdikten sonra takipçileriniz sizlere hiç zaman geçmeden gelecektir. Beğeniyap ile Tumblr takipçi artırmak işte bu kadar basit bir olaydır.

1 yorum

  1. Görkem dedi ki:

    Özgün içerikler yaratarak ve görsellere de dikkat ederek kısa vadede takipler arasında öne çıkmak mümkündür.

Yorumlara kapalıdır.