/* * This theme styles the visual editor to resemble the theme style, * specifically font, colors, icons, and column width. */ //Öne çıkan görsel add_theme_support( 'post-thumbnails' ); //Boyut set_post_thumbnail_size( 160, 160, true ); add_image_size( 'slider-thumb', 500, 9999, true ); //////////////////////////////////////////////// //Site Başlık function minibig_wp_title( $title, $sep ) { global $paged, $page; // if ( is_feed() ) return $title; $title .= get_bloginfo( 'name' ); // $site_description = get_bloginfo( 'description', 'display' ); if ( $site_description && ( is_home() || is_front_page() ) ) $title = "$title $sep $site_description"; // if ( $paged >= 2 || $page >= 2 ) $title = "$title $sep " . sprintf( __( 'Page %s', 'minibig' ), max( $paged, $page ) ); return $title; } add_filter( 'wp_title', 'minibig_wp_title', 10, 2 ); //////////////////////////////////////////////// //Sayfalama function sayfalama($pages = '', $range = 3){ $showitems = ($range * 2)+1; global $paged; if(empty($paged)) $paged = 1; if($pages == '') { global $wp_query; $pages = $wp_query->max_num_pages; if(!$pages) { $pages = 1; } } if(1 != $pages) { echo "
"; echo "".$paged."/".$pages.""; if($paged > 2 && $paged > $range+1 && $showitems < $pages) echo "İlk"; if($paged > 1 && $showitems < $pages) echo "«"; for ($i=1; $i <= $pages; $i++) { if (1 != $pages &&( !($i >= $paged+$range+1 || $i <= $paged-$range-1) || $pages <= $showitems )) { echo ($paged == $i)? "".$i."":"".$i.""; } } if ($paged < $pages && $showitems < $pages) echo "»"; if ($paged < $pages-1 && $paged+$range-1 < $pages && $showitems < $pages) echo "Son"; echo "
"; } } //////////////////////////////////////////////// //Devamını oku function new_excerpt_more( $more ) { return '...'; } add_filter( 'excerpt_more', 'new_excerpt_more' ); function new_excerpt_length($length) { return 30; } add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length'); //////////////////////////////////////////////// //Menüler register_nav_menus( array( 'ust_menu' => 'Üst Menü', 'alt_menu' => 'Alt Menü', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Aktif Menü add_filter('nav_menu_css_class' , 'special_nav_class' , 10 , 2); function special_nav_class($classes, $item){ if( in_array('current-menu-item', $classes) ){ $classes[] = 'aktif'; } return $classes; } //////////////////////////////////////////////// //Sidebar if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebars(1, array( 'name' => 'Sidebar', 'before_widget' =>'
', 'before_title' => '

', 'after_title' => '

', 'after_widget' =>'
', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Tema Paneli if ( STYLESHEETPATH == TEMPLATEPATH ) { define('OF_FILEPATH', TEMPLATEPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('template_directory')); } else { define('OF_FILEPATH', STYLESHEETPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('stylesheet_directory')); } require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-functions.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-interface.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-options.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-functions.php'); //////////////////////////////////////////////// //HTML5 Arama Formu add_theme_support( 'html5', array( 'search-form' ) ); //////////////////////////////////////////////// //Manşet alanı function sgt_function_grid_post_slider(){ global $post; query_posts( array( 'posts_per_page' => 5, 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC', 'tag' => 'manşet' ) ); if (have_posts()) : echo '
'; $loop=1; $i=1; while (have_posts()) : the_post(); echo '
'; $feat_image = wp_get_attachment_url( get_post_thumbnail_id($post->ID) ); echo '
'; echo '
'; echo ''; echo '
'; echo '
'; echo ' '; echo esc_html( get_the_date( 'j F Y' ) ) ; echo ''; echo '

'; echo '';echo the_title(); echo '

'; echo '

';the_excerpt();echo '

'; echo '
'; echo '
'; echo '
'; if($loop == 5) { $loop=0; } $loop++; $i++; endwhile; echo '
'; endif; wp_reset_query(); } ?> Tumblr Takipçi Hilesi nasıl yapılır? | Tumblr Takipçi

Tumblr Takipçi Hilesi nasıl yapılır?

admin 21 Aralık 2016 2 yorum
tumblr takipçi hilesi

Tumblr Takipçi Hilesi
Sosyal medya devlerinden biri olan Tumblr son derece kullanışlı blog paylaşım sitelerinin arasında yer almaktadır. Sizler bu sosyal ağda profil açabilir ve verilen imkanları doyasıya kullanabilirsiniz. Ayrıca Tumblr takipçi sayınızı artırarak daha da popüler bir seviyeye ulaşabilirsiniz. Peki Tumblr takipçi sayısı nasıl artırılır? Bunun daha kolay bir yolu var mıdır? İşte sizlere anlatacağımız Tumblr takipçi hilesi… Tumblr takipçi hilesi nasıl yapılır?

TUMBLR TAKİPÇİ HİLESİ NASIL YAPILIR?
Tumblr takipçi hilesi yapmak için öncelikle siteye giriş yapmanız ve gerekli adımları tamamlamanız gerekir. Bu aşamalar geçildikten sonra takipçi sayınızda oldukça artış olacaktır. Peki takipçi hilesinin yararları nelerdir?

  • Tumblr takipçi hilesi sizlerin etiketlerde daha üst sıralara çıkmanıza vesile olur. Bu sayede daha çok kitleye ulaşabilirsiniz.
  • Tumblr takipçi hilesi yaparak çok daha fazla insana erişebilir ve popülerliğinizi artırabilirsiniz.
  • Tumblr üzerinde bir markanız varsa ve takipçi hilesi yaparsanız bu markanızı çok fazla insana duyurabilir, çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.
  • Tumblr takipçi hilesi ile çok fazla insana erişim sağladığınız için paylaşımlarınız bir o kadar fazla insan tarafından görüntülenir. Bu sayede istediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz.

Tumblr takipçi hilesi yaparak hayran kitlenizi artırabilir, aktifliğinizi daha etkili hale getirebilirsiniz. Tumblr takipçi kazanmak artık bu site ile çok daha mümkün. Sizler de Tumblr takipçi hilesi yapın ve gücünüze güç katın.

2 yorum

  1. buterababez dedi ki:

    sonunda nasıl çalıştığıyla ilgili bir yazı..

  2. web tasarım dedi ki:

    Bu tür özellikler günümüzde çok kullanılan yöntemler arasında demek Tumblr buna göz yumuyor ki hala müdahale etmedi

Yorumlara kapalıdır.