/* * This theme styles the visual editor to resemble the theme style, * specifically font, colors, icons, and column width. */ //Öne çıkan görsel add_theme_support( 'post-thumbnails' ); //Boyut set_post_thumbnail_size( 160, 160, true ); add_image_size( 'slider-thumb', 500, 9999, true ); //////////////////////////////////////////////// //Site Başlık function minibig_wp_title( $title, $sep ) { global $paged, $page; // if ( is_feed() ) return $title; $title .= get_bloginfo( 'name' ); // $site_description = get_bloginfo( 'description', 'display' ); if ( $site_description && ( is_home() || is_front_page() ) ) $title = "$title $sep $site_description"; // if ( $paged >= 2 || $page >= 2 ) $title = "$title $sep " . sprintf( __( 'Page %s', 'minibig' ), max( $paged, $page ) ); return $title; } add_filter( 'wp_title', 'minibig_wp_title', 10, 2 ); //////////////////////////////////////////////// //Sayfalama function sayfalama($pages = '', $range = 3){ $showitems = ($range * 2)+1; global $paged; if(empty($paged)) $paged = 1; if($pages == '') { global $wp_query; $pages = $wp_query->max_num_pages; if(!$pages) { $pages = 1; } } if(1 != $pages) { echo "
"; echo "".$paged."/".$pages.""; if($paged > 2 && $paged > $range+1 && $showitems < $pages) echo "İlk"; if($paged > 1 && $showitems < $pages) echo "«"; for ($i=1; $i <= $pages; $i++) { if (1 != $pages &&( !($i >= $paged+$range+1 || $i <= $paged-$range-1) || $pages <= $showitems )) { echo ($paged == $i)? "".$i."":"".$i.""; } } if ($paged < $pages && $showitems < $pages) echo "»"; if ($paged < $pages-1 && $paged+$range-1 < $pages && $showitems < $pages) echo "Son"; echo "
"; } } //////////////////////////////////////////////// //Devamını oku function new_excerpt_more( $more ) { return '...'; } add_filter( 'excerpt_more', 'new_excerpt_more' ); function new_excerpt_length($length) { return 30; } add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length'); //////////////////////////////////////////////// //Menüler register_nav_menus( array( 'ust_menu' => 'Üst Menü', 'alt_menu' => 'Alt Menü', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Aktif Menü add_filter('nav_menu_css_class' , 'special_nav_class' , 10 , 2); function special_nav_class($classes, $item){ if( in_array('current-menu-item', $classes) ){ $classes[] = 'aktif'; } return $classes; } //////////////////////////////////////////////// //Sidebar if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebars(1, array( 'name' => 'Sidebar', 'before_widget' =>'
', 'before_title' => '

', 'after_title' => '

', 'after_widget' =>'
', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Tema Paneli if ( STYLESHEETPATH == TEMPLATEPATH ) { define('OF_FILEPATH', TEMPLATEPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('template_directory')); } else { define('OF_FILEPATH', STYLESHEETPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('stylesheet_directory')); } require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-functions.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-interface.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-options.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-functions.php'); //////////////////////////////////////////////// //HTML5 Arama Formu add_theme_support( 'html5', array( 'search-form' ) ); //////////////////////////////////////////////// //Manşet alanı function sgt_function_grid_post_slider(){ global $post; query_posts( array( 'posts_per_page' => 5, 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC', 'tag' => 'manşet' ) ); if (have_posts()) : echo '
'; $loop=1; $i=1; while (have_posts()) : the_post(); echo '
'; $feat_image = wp_get_attachment_url( get_post_thumbnail_id($post->ID) ); echo '
'; echo '
'; echo ''; echo '
'; echo '
'; echo ' '; echo esc_html( get_the_date( 'j F Y' ) ) ; echo ''; echo '

'; echo '';echo the_title(); echo '

'; echo '

';the_excerpt();echo '

'; echo '
'; echo '
'; echo '
'; if($loop == 5) { $loop=0; } $loop++; $i++; endwhile; echo '
'; endif; wp_reset_query(); } ?> Tumblr Takipçi Hilesi | Tumblr Takipçi

Tumblr Takipçi Hilesi

admin 13 Aralık 2016 Yorum yapılmamış

tumblr takipçiTumblr Takipçi Hilesi

Sosyal medya tumblr takipçi devlerinden biri olan Tumblr son derece tumblr takipçi artırma kullanışlı blog paylaşım sitelerinin arasında tumblr takipçi kasma yer almaktadır. Sizler bu sosyal ağda tumblr kullanıcı adları profil açabilir ve verilen imkanları doyasıya tumblr takipçi hilesi kullanabilirsiniz. Ayrıca Tumblr takipçi sayınızı artırarak daha da tumblr takipçi hilesi 2016 popüler bir seviyeye ulaşabilirsiniz. Peki Tumblr takipçi sayısı nasıl artırılır? Bunun daha tumblr takipçi artırma yolları kolay bir yolu var mıdır? İşte sizlere anlatacağımız tumblr temaları Tumblr takipçi hilesi… Tumblr takipçi hilesi nasıl yapılır?

TUMBLR TAKİPÇİ HİLESİ NASIL YAPILIR?
Tumblr takipçi hilesi yapmak için öncelikle siteye tumblr takipçi satın al giriş yapmanız ve gerekli adımları tamamlamanız tumblr takipçi ücretsiz gerekir. Bu aşamalar geçildikten sonra takipçi tumblr takipçi postları sayınızda oldukça artış olacaktır. Peki takipçi tumblr takipçi artırma havuzu hilesinin yararları nelerdir?

  1. Tumblr takipçi tumblr blog silme hilesi sizlerin etiketlerde daha üst tumblr beğeni hilesi sıralara çıkmanıza vesile blog takipçi artırma olur. Bu sayede daha çok kitleye ulaşabilirsiniz. tumblrda tema.
  2. Tumblr takipçi hilesi yaparak +18 tumblr hesapları çok daha fazla insana erişebilir ve popülerliğinizi tumblr kızlar artırabilirsiniz.
  3. Tumblr üzerinde bir markanız tumblr türk ifşa varsa ve takipçi hilesi yaparsanız bu markanızı çok fazla insana tumblr video indir duyurabilir, çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. takipçi kazanma hilesi.
  4. Tumblr takipçi hilesi ile çok fazla insana erişim sağladığınız için paylaşımlarınız bir o kadar fazla güzel tumblr fotoğrafları insan tarafından görüntülenir. Bu sayede istediğiniz komik tumblr blogları kitleye ulaşabilirsiniz.
  5. Tumblr takipçi hilesi yaparak takipçileri görme hayran kitlenizi artırabilir, aktifliğinizi daha blog takipçileri artırma etkili hale getirebilirsiniz. Tumblr takipçi tumblr sözleri komik kazanmak artık bu site ile çok daha takipçi kazanma yolları mümkün. Sizler de Tumblr takipçi tumblr tema yapma hilesi yapın ve gücünüze güç katın.