/* * This theme styles the visual editor to resemble the theme style, * specifically font, colors, icons, and column width. */ //Öne çıkan görsel add_theme_support( 'post-thumbnails' ); //Boyut set_post_thumbnail_size( 160, 160, true ); add_image_size( 'slider-thumb', 500, 9999, true ); //////////////////////////////////////////////// //Site Başlık function minibig_wp_title( $title, $sep ) { global $paged, $page; // if ( is_feed() ) return $title; $title .= get_bloginfo( 'name' ); // $site_description = get_bloginfo( 'description', 'display' ); if ( $site_description && ( is_home() || is_front_page() ) ) $title = "$title $sep $site_description"; // if ( $paged >= 2 || $page >= 2 ) $title = "$title $sep " . sprintf( __( 'Page %s', 'minibig' ), max( $paged, $page ) ); return $title; } add_filter( 'wp_title', 'minibig_wp_title', 10, 2 ); //////////////////////////////////////////////// //Sayfalama function sayfalama($pages = '', $range = 3){ $showitems = ($range * 2)+1; global $paged; if(empty($paged)) $paged = 1; if($pages == '') { global $wp_query; $pages = $wp_query->max_num_pages; if(!$pages) { $pages = 1; } } if(1 != $pages) { echo "
"; echo "".$paged."/".$pages.""; if($paged > 2 && $paged > $range+1 && $showitems < $pages) echo "İlk"; if($paged > 1 && $showitems < $pages) echo "«"; for ($i=1; $i <= $pages; $i++) { if (1 != $pages &&( !($i >= $paged+$range+1 || $i <= $paged-$range-1) || $pages <= $showitems )) { echo ($paged == $i)? "".$i."":"".$i.""; } } if ($paged < $pages && $showitems < $pages) echo "»"; if ($paged < $pages-1 && $paged+$range-1 < $pages && $showitems < $pages) echo "Son"; echo "
"; } } //////////////////////////////////////////////// //Devamını oku function new_excerpt_more( $more ) { return '...'; } add_filter( 'excerpt_more', 'new_excerpt_more' ); function new_excerpt_length($length) { return 30; } add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length'); //////////////////////////////////////////////// //Menüler register_nav_menus( array( 'ust_menu' => 'Üst Menü', 'alt_menu' => 'Alt Menü', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Aktif Menü add_filter('nav_menu_css_class' , 'special_nav_class' , 10 , 2); function special_nav_class($classes, $item){ if( in_array('current-menu-item', $classes) ){ $classes[] = 'aktif'; } return $classes; } //////////////////////////////////////////////// //Sidebar if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebars(1, array( 'name' => 'Sidebar', 'before_widget' =>'
', 'before_title' => '

', 'after_title' => '

', 'after_widget' =>'
', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Tema Paneli if ( STYLESHEETPATH == TEMPLATEPATH ) { define('OF_FILEPATH', TEMPLATEPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('template_directory')); } else { define('OF_FILEPATH', STYLESHEETPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('stylesheet_directory')); } require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-functions.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-interface.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-options.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-functions.php'); //////////////////////////////////////////////// //HTML5 Arama Formu add_theme_support( 'html5', array( 'search-form' ) ); //////////////////////////////////////////////// //Manşet alanı function sgt_function_grid_post_slider(){ global $post; query_posts( array( 'posts_per_page' => 5, 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC', 'tag' => 'manşet' ) ); if (have_posts()) : echo '
'; $loop=1; $i=1; while (have_posts()) : the_post(); echo '
'; $feat_image = wp_get_attachment_url( get_post_thumbnail_id($post->ID) ); echo '
'; echo '
'; echo ''; echo '
'; echo '
'; echo ' '; echo esc_html( get_the_date( 'j F Y' ) ) ; echo ''; echo '

'; echo '';echo the_title(); echo '

'; echo '

';the_excerpt();echo '

'; echo '
'; echo '
'; echo '
'; if($loop == 5) { $loop=0; } $loop++; $i++; endwhile; echo '
'; endif; wp_reset_query(); } ?> Tumblr Takipçi Siteleri 2016 | Tumblr Takipçi

Tumblr Takipçi Siteleri 2016

admin 22 Aralık 2016 7 yorum
tumblr takipçi siteleri 2016

Tumblr Takipçi Siteleri 2016
Tumblr, son zamanların en gözde sosyal paylaşım sitelerinden biri olan ön plana çıkmaktadır. Öyle ki birçok kişi burada herhangi bir markayı temsil edebilir veya kişisel blogları ile popülerliğini artırabilir. Her iki amaçta da kesinlikle takipçi sayısının oldukça fazla olması gerekir. Bu konuda sizlere hizmet veren birçok site bulabilirsiniz. Ancak bu sitelerin ne kadar güvenilir ve kaliteli olduğu tartışılır. Bu konuda tartışmasız bir site vardır ki o da Tumblr takipçi hilesi konusunda en başta gelmektedir. Peki Tumblr takipçi hilesi nasıl yapılır?

Tumblr hesabınızda bulunan takipçi sayısını artırmak istiyorsanız öncelikle bizim sizlere tavsiyemiz olan Tumblr takipçi sitesine girmeniz gerekmektedir. Burada bulunan gerekli adımlar tamamlamanız sizleri amacınıza ulaştıracaktır. Piyasada bulunan diğer Tumblr takipçi hilesi sitelerine oranla daha etkili ve düzenli bir şekilde işlevini sürdüren bu site son derece kolay ve basit bir arayüzüyle tüm herkesin kullanımına açık bir haldedir.

Bazı Tumblr takipçi siteleri ortak özellik olarak sizlere çok fazla zaman kaybettirir. İnternet üzerinde bulabileceğiniz nerdeyse her Tumblr takipçi sitesi öncelikli olarak çok fazla aşama koymaktadır. Bazılarının işi iyice abartıp beğeni yaptırması ve sonra siteyi açması birçok kullananın canını sıkmaktadır. Bizim önerimiz olan Beğeni Yap sitesi ise tüm bu özelliklerin dışında, son derece kolay bir kullanıma sahiptir. Tek yapmanız gereken girişinizi yapmak ve takipçilerinizi istemek. Yapılacak işlem işte bu kadar basittir.

Tumblr takipçi sitesi olan beğeniyap son derece kullanışlı ve kolay bulunabilir bir görünüme sahiptir. İlk defa bu işlemi yapacak olanlar bile hiç zorluk çekmeden amacına ulaşacaktır.

7 yorum

 1. ZehraK65438 dedi ki:

  Takipçi geldikçe kendimi çok başarılı bi işadamı gibi hissediyorum.

 2. zgeAldrmaz2 dedi ki:

  Acaba diyorum ben de profilime tumblr girl koysam takipçi çoğalır mı? Çünkü bazı akıllılar öyle yapıyo. Bari tanıdık ünlülerden yapma ya?

 3. CnytHsn dedi ki:

  ? hgalatasaray: Hedef : 10.000 Takipçi Takip Et Sende Kazan ?

 4. fabletayswift dedi ki:

  Tumblr takipçi hilesi yaptım şuan takipçi kasıyorum

 5. Truman_Milk dedi ki:

  tumblr da p*rno blogları dışında takipçi gelmeye başlarsa ünlü oluyosunuz demektir

 6. teknoloji haberleri dedi ki:

  kolay gelsin

 7. Teknoloji haberleri dedi ki:

  İyi kasmalar 🙂

Yorumlara kapalıdır.