YouTube Abone Hilesi

admin 24 Aralık 2016 2 yorum
youtube abone hilesi

YouTube nedir?

YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir 은진체 다운로드. 15 Şubat 2005’te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur.
Şuan ki haline gelene kadar “buluşma sitesi” bile olmuştur sockscap 다운로드. Ama bu üç arkadaşın asıl kurma amacı çektikleri bir videoyu boyutundan dolayı mail ile gönderemeyişleri olmuştur. Bundan dolayı kendilerine bu videoyu atabilmek adına bir site kurmuşlardır highway signs. Daha sonra Google tarafından satın alınarak şuan bulundukları hale gelmişlerdir.

YouTube Türkiye’de çok fazla ilerledi ve binlerce kişiye ulaşabileceğiniz bir platforma dönüştü 캐논 코리아 다운로드. Kitleye sahip olmaktan çok para kazanma imkanları ciddi anlamda yüksek olduğu için internetten para kazanmayı düşünen çok fazla kişi bu platformu kullanıyor 콰이어트 플레이스 다운로드. Bazıları özgün içerik üretirken diğerleri başkalarının içeriğini çalarak katkı sağlıyor (!) Sonuç olarak Türkiye’de yüzlerce hatta yüz binlerce kanal var Web Leap Gothic 130. Bir bilgisayar, belki bir mikrofon ve bir de ekran kaydetme programı ile sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

YouTube sevdiği, izlendiğini düşündüğü kanalları anasayfasında çıkarıyor ve buradan binlerce izlenme alabiliyorsunuz Download cura program. Kanalınızın orada çıkması için aboneye sahip olmanız gerekmekte. Bu zaman alan bir şey. Eğer beklemek istemiyorsanız YouTube Abone Hilesi yapabilirsiniz 어나더컨트리 다운로드.

YouTube Abone Hilesi gibi hileler hesabınızın kapatılmasına sebep olabilir Elquines, The Elemental King. Bu yüzden kullanımında dikkatli olmanız ve abartmamanız gereklidir. Çünkü YouTube Abone Hilesi konusunda çok katı kurallara sahip bir kuruluş 멜론 8월 4주차 top100 다운로드.

YouTube üzerinde abone sayınızın fazla olması hem videolarınızın fark edilmesi için hem de markanızın öne çıkmasını sağlar. Bu tarz durumlarda müşteriye ulaşmak çok önemlidir. Vizyonunuzu ve misyonunuzu iyi temsil ettiğiniz bir platformda müşteri geri dönüşü tahmin ettiğinizden daha fazla olabilir.

Bu platforma yatırım yapmak markanız için en iyi hamlelerden bir tanesi olabilir. Ünlü markaların sitelerine girdiğinizde YouTube kanal linklerini koyduklarını görebilirsiniz. Bu bir farkındalık yaratma amacı taşır.

Kendiniz ve markanız için yapabileceğiniz en iyi şey bu platformu kullanmaya başlamaktır.

2 yorum

  1. Sohbet dedi ki:

    youtube hilesi tek bura gercek vermiş. Tavsiye edeirm uygulamanızı elinize saglık

  2. genel blog dedi ki:

    Daha öncesinde youtube abone hilesi yaptığım için hesabım kapatılmıştı. Dikkat etmekte fayda var. Detaylı önerilerinizide duymak isterim.

Yorumlara kapalıdır.

Reklam

Kategoriler