/* * This theme styles the visual editor to resemble the theme style, * specifically font, colors, icons, and column width. */ //Öne çıkan görsel add_theme_support( 'post-thumbnails' ); //Boyut set_post_thumbnail_size( 160, 160, true ); add_image_size( 'slider-thumb', 500, 9999, true ); //////////////////////////////////////////////// //Site Başlık function minibig_wp_title( $title, $sep ) { global $paged, $page; // if ( is_feed() ) return $title; $title .= get_bloginfo( 'name' ); // $site_description = get_bloginfo( 'description', 'display' ); if ( $site_description && ( is_home() || is_front_page() ) ) $title = "$title $sep $site_description"; // if ( $paged >= 2 || $page >= 2 ) $title = "$title $sep " . sprintf( __( 'Page %s', 'minibig' ), max( $paged, $page ) ); return $title; } add_filter( 'wp_title', 'minibig_wp_title', 10, 2 ); //////////////////////////////////////////////// //Sayfalama function sayfalama($pages = '', $range = 3){ $showitems = ($range * 2)+1; global $paged; if(empty($paged)) $paged = 1; if($pages == '') { global $wp_query; $pages = $wp_query->max_num_pages; if(!$pages) { $pages = 1; } } if(1 != $pages) { echo "
"; echo "".$paged."/".$pages.""; if($paged > 2 && $paged > $range+1 && $showitems < $pages) echo "İlk"; if($paged > 1 && $showitems < $pages) echo "«"; for ($i=1; $i <= $pages; $i++) { if (1 != $pages &&( !($i >= $paged+$range+1 || $i <= $paged-$range-1) || $pages <= $showitems )) { echo ($paged == $i)? "".$i."":"".$i.""; } } if ($paged < $pages && $showitems < $pages) echo "»"; if ($paged < $pages-1 && $paged+$range-1 < $pages && $showitems < $pages) echo "Son"; echo "
"; } } //////////////////////////////////////////////// //Devamını oku function new_excerpt_more( $more ) { return '...'; } add_filter( 'excerpt_more', 'new_excerpt_more' ); function new_excerpt_length($length) { return 30; } add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length'); //////////////////////////////////////////////// //Menüler register_nav_menus( array( 'ust_menu' => 'Üst Menü', 'alt_menu' => 'Alt Menü', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Aktif Menü add_filter('nav_menu_css_class' , 'special_nav_class' , 10 , 2); function special_nav_class($classes, $item){ if( in_array('current-menu-item', $classes) ){ $classes[] = 'aktif'; } return $classes; } //////////////////////////////////////////////// //Sidebar if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebars(1, array( 'name' => 'Sidebar', 'before_widget' =>'
', 'before_title' => '

', 'after_title' => '

', 'after_widget' =>'
', ) ); //////////////////////////////////////////////// //Tema Paneli if ( STYLESHEETPATH == TEMPLATEPATH ) { define('OF_FILEPATH', TEMPLATEPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('template_directory')); } else { define('OF_FILEPATH', STYLESHEETPATH); define('OF_DIRECTORY', get_bloginfo('stylesheet_directory')); } require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-functions.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/admin-interface.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-options.php'); require_once (OF_FILEPATH . '/admin/theme-functions.php'); //////////////////////////////////////////////// //HTML5 Arama Formu add_theme_support( 'html5', array( 'search-form' ) ); //////////////////////////////////////////////// //Manşet alanı function sgt_function_grid_post_slider(){ global $post; query_posts( array( 'posts_per_page' => 5, 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC', 'tag' => 'manşet' ) ); if (have_posts()) : echo '
'; $loop=1; $i=1; while (have_posts()) : the_post(); echo '
'; $feat_image = wp_get_attachment_url( get_post_thumbnail_id($post->ID) ); echo '
'; echo '
'; echo ''; echo '
'; echo '
'; echo ' '; echo esc_html( get_the_date( 'j F Y' ) ) ; echo ''; echo '

'; echo '';echo the_title(); echo '

'; echo '

';the_excerpt();echo '

'; echo '
'; echo '
'; echo '
'; if($loop == 5) { $loop=0; } $loop++; $i++; endwhile; echo '
'; endif; wp_reset_query(); } ?> YouTube Abone Hilesi | Tumblr Takipçi

YouTube Abone Hilesi

admin 24 Aralık 2016 2 yorum
youtube abone hilesi

YouTube nedir?

YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir. 15 Şubat 2005’te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur.
Şuan ki haline gelene kadar “buluşma sitesi” bile olmuştur. Ama bu üç arkadaşın asıl kurma amacı çektikleri bir videoyu boyutundan dolayı mail ile gönderemeyişleri olmuştur. Bundan dolayı kendilerine bu videoyu atabilmek adına bir site kurmuşlardır. Daha sonra Google tarafından satın alınarak şuan bulundukları hale gelmişlerdir.

YouTube Türkiye’de çok fazla ilerledi ve binlerce kişiye ulaşabileceğiniz bir platforma dönüştü. Kitleye sahip olmaktan çok para kazanma imkanları ciddi anlamda yüksek olduğu için internetten para kazanmayı düşünen çok fazla kişi bu platformu kullanıyor. Bazıları özgün içerik üretirken diğerleri başkalarının içeriğini çalarak katkı sağlıyor (!) Sonuç olarak Türkiye’de yüzlerce hatta yüz binlerce kanal var. Bir bilgisayar, belki bir mikrofon ve bir de ekran kaydetme programı ile sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

YouTube sevdiği, izlendiğini düşündüğü kanalları anasayfasında çıkarıyor ve buradan binlerce izlenme alabiliyorsunuz. Kanalınızın orada çıkması için aboneye sahip olmanız gerekmekte. Bu zaman alan bir şey. Eğer beklemek istemiyorsanız YouTube Abone Hilesi yapabilirsiniz.

YouTube Abone Hilesi gibi hileler hesabınızın kapatılmasına sebep olabilir. Bu yüzden kullanımında dikkatli olmanız ve abartmamanız gereklidir. Çünkü YouTube Abone Hilesi konusunda çok katı kurallara sahip bir kuruluş.

YouTube üzerinde abone sayınızın fazla olması hem videolarınızın fark edilmesi için hem de markanızın öne çıkmasını sağlar. Bu tarz durumlarda müşteriye ulaşmak çok önemlidir. Vizyonunuzu ve misyonunuzu iyi temsil ettiğiniz bir platformda müşteri geri dönüşü tahmin ettiğinizden daha fazla olabilir.

Bu platforma yatırım yapmak markanız için en iyi hamlelerden bir tanesi olabilir. Ünlü markaların sitelerine girdiğinizde YouTube kanal linklerini koyduklarını görebilirsiniz. Bu bir farkındalık yaratma amacı taşır.

Kendiniz ve markanız için yapabileceğiniz en iyi şey bu platformu kullanmaya başlamaktır.

2 yorum

  1. Sohbet dedi ki:

    youtube hilesi tek bura gercek vermiş. Tavsiye edeirm uygulamanızı elinize saglık

  2. genel blog dedi ki:

    Daha öncesinde youtube abone hilesi yaptığım için hesabım kapatılmıştı. Dikkat etmekte fayda var. Detaylı önerilerinizide duymak isterim.

Yorumlara kapalıdır.